Kategorie
Suple

Iso Whey Zero Lactose Free od firmy BioTech

Iso Whey Zero Lactose Free został opracowany przez BioTech (Stany Zjednoczone) dla sportowców, którzy potrzebują wysokiej jakości białka izolowanego z węglowodanów. Jeśli chcesz zdobyć beztłuszczową masę mięśniową lub jesteś w fazie spalania tłuszczu i obserwujesz każdy gram węglowodanów, to białko jest najlepszym wyborem. Białko nie zawiera cukru.

Jeśli organizm ma niedobór aminokwasów, tkanka mięśniowa zaczyna się rozpadać z powodu zapotrzebowania organizmu na azot. Białko serwatkowe, które wchodzi w skład Iso Whey Zero zapewnia wysoki poziom potrzebnych organizmowi aminokwasów przy jednoczesnej minimalizacji tłuszczu i węglowodanów. W 25g (1 porcja) znajduje się tylko 1,5g węglowodanów (0g cukru) i mniej niż 1g tłuszczu. Jest to jedno z niewielu białek, które nie zawierają laktozy.

Surowce do produkcji białek serwatkowych

iso whey zero

Izolat białka serwatkowego stosowany do produkcji tego wyrobu jest otrzymywany w procesie mikrofiltracji z przepływem krzyżowym. Biotech whey protein zero nie zawiera żadnych składników, które mogłyby być odkładane w postaci tłuszczu w organizmie. Ponadto, suplement ten jest bogaty w aminokwasy: izoleucynę, leucynę, walinę i glutaminę. Zawiera również aminokwasy egzogenne: lizynę, treoninę, fenyloalaninę, metioninę, tryptofan, aminokwasy egzogenne warunkowo: serynę, glicynę, argininę, histydynę, prolinę oraz aminokwasy egzogenne: cysteinę, alaninę, tyrozynę i kwas glutaminowy.

Korzyści płynące z zastosowania serwatki ISO ZERO bez laktozy

Iso Whey zero jest wykonany ze starannie dobranych składników, które są całkowicie bezpieczne dla ludzi, co czyni go idealnym produktem dla każdego, kto chce zdobyć lub utrzymać beztłuszczową masę mięśniową. Ponieważ produkt ten nie zawiera laktozy, jest idealny nawet dla osób nietolerujących produktów mlecznych.

Biotech Iso Whey Zero występuje w pięciu różnych smakach: waniliowym, czekoladowym, truskawkowym, bananowym i tiramisu, co sprawia, że każdy posiłek z tym suplementem jest nie tylko niezwykle zdrowy, ale i smaczny.