Kategorie
Sport

Orbitrek, czyli doskonały sposób ćwiczeń w domu

 

jaki orbitrek magnetyczny

Sport stał się w ostatnich latach jeszcze bardziej popularny. Ćwiczą niemal wszyscy, czy to na siłowni, czy w domu. Do tego celu bardzo często pomocne są różnego rodzaju sprzęty i urządzenia. Jednymi z nich są orbitreki magnetyczne, które są bardzo dobrą opcją na ćwiczenie u siebie, we własnym domu.

Wśród wielu modelów, orbitreków właśnie, wymienić można między innymi orbitrek magnetyczny marki HMS model h9249. Marka HMS jest jedną z najdłużej obecnych na polskim rynku marek sprzętu do treningu siłowego czy fitness. Model h9249, to urządzenie, które pozwala na domowy trening, który jest przede wszystkim bezpieczny dla stawów kolanowych. Do jego budowy użyto 9-kilogramowego koła zamachowego, dzięki któremu praca orbitreka jest niezwykle cicha i płynna.

Co niezwykle ważne, posiada 8-stopniową regulację obciążenia. Pozwala to na dostosowanie ćwiczeń i własnego treningu zarówno, do swojej wytrzymałości oraz aktualnej formy. Oprócz tego posiada czytelny wyświetlacz , który ułatwia trenującemu kontrolę nad przebiegiem treningu. Dzięki niemu bowiem sprawdzić można czas jego trwania, pokonany podczas tego czasu dystans, prędkość aktualną oraz średnią, a także liczbę spalonych kalorii. Dodatkowo bez ustanku system monitoruje puls oraz tętno. Oczywiście jest to możliwie dzięki zastosowaniu przez producenta niezwykle czułych sensorów dotykowych, które umieszczone są w uchwytach. To one nieustannie pracują i kontrolują funkcje życiowe.