Kategorie
Sport

Skoki ze spadochronem w Poznaniu

Historia zaczyna się na początku XX wieku, w czasach, gdy spadochrony były używane tylko i wyłącznie przez wojsko. Żołnierze używali spadochronów, aby dostać się w trudno dostępne miejsca, niosąc ciężki sprzęt. W tamtych czasach spadochroniarstwo miało wyraźny cel, ale nie było dla zabawy.

Skoki ze spadochronem dla odważnych

Nowoczesna konstrukcja spadochronu jest kwadratowa, co oznacza, że ​​jest ona o wiele łatwiejsza do kontrolowania niż okrągłe spadochrony. Skoki spadochronowe to jeden z najbardziej ekscytujących sportów. Wiele osób chce przeżyć tak niesamowitą przygodę. Przyjemność, radość i nieograniczone wyzwania są dostępne nawet dla osoby początkującej. Spadochronowe to sport intensywnie wyczynowy, który wymaga precyzyjnie wyregulowanych umiejętności i doskonałej kontroli ciała.

Ciekawy sport

Osoby w wieku poniżej 18 lat muszą mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna, aby skoczyć ze spadochronu. Obowiązują również inne ograniczenia dotyczące wieku, wagi i opieki medycznej. Jest to naprawdę bardzo ważne, aby się z tym zapoznać. Statyczne zejście z linii może być wykonane po około 6 godzinach szkolenia naziemnego i polega na tym, że skoczek-uczeń opuszcza samolot na wysokości 3500 metrów. Główny spadochron jest rozmieszczany za pomocą urządzenia zwanego „linią statyczną”. Jest to odcinek taśmy przymocowanej do samolotu z jednej strony. Skok ze spadochronem Poznań to sport dla odważnych osób.