Kategorie
Sport Wszystkie wpisy

Top 3 pomysłów na prezent ze sklepu sportowego

Urodziny, imieniny, gwiazdka, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Dzień Ojca – okazje do tego, by obdarować bliskich prezentami można wymieniać bez końca. Za każdym razem poszukiwanie odpowiedniego upominku staje się większym wyzwaniem. Warto więc rozglądać się za nimi w różnych miejscach. Ciekawą inspiracją może być sklep sportowy.

Strój kąpielowy

sklep sportowy białystok

Stroje kąpielowe dostępne w ofertach sklepów sportowych SportBody mają prostą formę, która każdemu przypadnie do gustu. Ich niewątpliwą zaletą jest wygoda i funkcjonalność. Nawet jeśli wybrany model nie sprawdzi się w roli kostiumu plażowego jest szansa, że zostanie wykorzystany przy tworzeniu wakacyjnej stylizacji. Można np. wykorzystać go jako body do szortów lub krótkiej spódnicy.

Bielizna termiczna

Dla większości osób bielizna termiczna kojarzy się jedynie z narciarstwem. Jest to uzasadnione – to właśnie dzięki niej narciarze mają na stoku zapewniony komfort termiczny. W ruchu nie jest im zbyt gorąco, a w stanie spoczynku nie marzną.

Właściwości bielizny termicznej warto wykorzystać na co dzień. Taki zestaw przyda się np. osobom pracującym zimą na zewnątrz. Warto więc zastąpić nią wręczane po raz kolejny skarpetki. Sklep sportowy Białystok ma ich kilka na swojej mapie, oferuje modele dedykowane paniom i panom, odpowiednie dla każdego rozmiaru.

Akcesoria dla sportowca

Każda osoba uprawiająca sport ucieszy się z gadżetów dedykowanych konkretnej dyscyplinie. Praktycznym upominkiem będzie np. element wyposażenia roweru lub zegarek z funkcją pomiaru tętna, tempa, pokonanego dystansu i prędkości dla biegacza. Sklep sportowy Białystok nie jest wyjątkiem, ma szeroką gamę funkcjonalnych akcesoriów sportowych, które pomogą poprawiać wyniki i zdobywać kolejne laury.