Kategorie
Sport

Wszystko, co warto wiedzieć o BioTech USA Iso Whey Zero

BioTech USA Iso Whey Zero to odżywka wysokobiałkowa, która ma za zadanie uzupełniać niedobory białka w diecie zarówno sportowców amatorów, jak i zawodowców. 

Odżywka tego typu wyróżnia się bardzo dużą koncentracją białka, doskonałymi, zróżnicowanymi smakami oraz prawie zerową ilością cukrów.

Jak działa BioTech USA Iso Whey Zero?

Środek BioTech USA Iso Whey Zero ma przede wszystkim uzupełniać dietę w wysokiej jakości białko, wspomagać przyrost suchej masy mięśniowej oraz zatrzymywać katabolizm mięśniowy. Oprócz tego, suplement przyspiesza regenerację mięśni. 

Istotną informacją jest to, że BioTech USA Iso Whey Zero posiada czysty izolat białka serwatki, który pozyskuje się metodą CFM, czyli Cross Flow Microfiltration. 

Jest to proces, który wytwarza izolat białka serwatki w wyniku filtracji przepływu krzyżowego w niskich temperaturach. Dzięki właśnie CFM, rzeczony izolat zachowuje wszelkie frakcje oraz właściwości białkowe. Wszystko dlatego, że powstający produkt w aż 99 procentach nie jest denaturowany.

Dawkowanie BioTech USA Iso Whey Zero

Odżywkę BioTech USA Iso Whey Zero (https://swiatsupli.pl/pl/odzywki-bialkowe/297-947-odzywka-bialkowa-biotechusa-iso-whey-zero-2270g.html) dawkuje się przede wszystkim w zależności od niedoborów białka w organizmie. W dni treningowe najlepiej jest stosować środek trzy razy dziennie po 25 gramów (jedna miarka), to jest:

– dwadzieścia minut przed śniadaniem na czczo;
– po treningu;
– pomiędzy posiłkami lub przed snem.

W dni nietreningowe z kolei dawkować można trzykrotnie po 25 gram proszku:

– dwadzieścia minut na czczo;
– pomiędzy posiłkami;
– przed snem.