Kategorie
Wszystkie wpisy

Z jakiego materiału kask narciarski poc?

Oryginalny kask narciarski poc zapewnia nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa na stoku podczas upadków i przypadkowych zderzeń. Profesjonalne kaski narciarskie cenione są także ze względu na wysoki komfort i niezawodne systemy wentylacji.

Kaski dla wymagających

POC to jedna z największych szwedzkich firm, która specjalizuje się w produkcji niezawodnych kasków narciarskich. Firma co sezon oferuje nowe kaski narciarskie poc, które oparte są na zaawansowanych rozwiązaniach technicznych i konstrukcyjnych. Dzięki specjalistycznej inżynierii materiałów i własnym patentom kask narciarski poc zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma POC od lat współpracuje nie tylko z doświadczonymi neurologami i specjalistami od urazów kręgosłupa, ale również z największymi projektantami wzornictwa przemysłowego. Modny i stylowy kask narciarski poc ceniony jest nie tylko za doskonałe parametry użytkowe, ale również za niepowtarzalny design.

Profesjonalne kaski z regulacją

Poc kaski narciarskie posiadają zaawansowany system regulacji, dzięki czemu można dopasować je nawet do bardzo nietypowej głowy. Większość modeli dostępnych na rynku posiada nie tylko regulację obwodu głowy, ale również możliwość wyregulowania głębokości kasku. Nowoczesne kaski narciarskie poc doskonale trzymają się głowy nawet wtedy, gdy korzysta się z googli. Osoby, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie wybrać idealne posk kaski narciarskie mogą zawsze skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawców.