Kategorie
Wszystkie wpisy

Buty narciarskie Dalbello

Dalbello robi jedne z najlepszych butów narciarskich na rynku. Ich seria narciarska i skiturowa jest szczególnie dobrą wartością dla swojej ceny. Buty Dalbello są idealne dla początkujących, którzy szukają niedrogiego wejścia w świat narciarstwa. Buty te sprawdzają się również w przypadku średniozaawansowanych narciarzy, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy na buty, ale nadal chcą czegoś, co będzie im służyć przez długi czas.

Buty Lange Dalbello występują w trzech modelach: Dalbello, Pro i Freeride. Wszystkie są wykonane z tych samych materiałów, mają ten sam system dopasowania i taką samą konfigurację wiązań. Wszystkie mają stały mankiet, który jest przeznaczony do zablokowania w miejscu. Jest to świetne rozwiązanie dla początkujących, którzy chcą zmniejszyć ryzyko upadku i kontuzji podczas nauki jazdy na nartach.

Modele Dalbello https://dobrenarty.pl/dalbello i Pro mają podeszwę powder/all-purpose, natomiast model Freeride ma podeszwę freeride. Wszystkie trzy modele posiadają niskoprofilowe wiązania, które są kompatybilne z większością początkujących narciarzy. Buty to najlepsza wartość. Są niedrogie, trwałe i funkcjonalne.

But z najwyższej półki – to na pewno marka Dalbello

Jest jeden but, który prawie na pewno znajdzie się na każdej liście najlepszych butów narciarskich – Dalbello. Buty te zdobywają nagrody górskie od dziesięcioleci i są obowiązkowym wyposażeniem każdego poważnego narciarza. Powodem jest to, że mają jedno z najlepszych dopasowań w branży z konfiguracją wiązań, która działa dobrze dla prawie każdego.

Dalbello jest jednym z najdroższych butów na rynku, ale nie bez powodu. Jest to but z najwyższej półki, wykonany z najlepszych materiałów i objęty dożywotnią gwarancją (jeśli się zepsuje, możesz go naprawić lub wymienić). Jest to również jeden z najlepiej wyglądających butów na rynku, co jest dodatkowym atutem.