Kategorie
Sport

Dream Jump- idealny prezent dla niepokornych i nie dających się podporządkować osób

Są jednostki, które nie mogą usiedzieć w miejscu, bo roznosi je energia. Mają jej jeszcze więcej, gdy ma wkrótce ma wydarzyć się w ich życiu coś istotnego. Można im z tej okazji podarować ekstremalny podarunek, tak zwany dream jump Głogów nadaje się do tego idealnie.

Co jest takiego wyjątkowego w Dream jumpie w Głogowie? Na pewno to, że odbywa się z wieży o wysokości 222 metrów. Ważne jest też to, że do jego przeprowadzenia używa się specjalistycznych lin, bloczków, no i oczywiście kasków. Skok z Dream Tower to niezapomniane przeżycie, którego nie da się porównać z żadnym innym.

Komu powinien on być dedykowany?

Na pewno osobom, które:

• uwielbiają ryzyko i adrenalinę.
• nie boją się dużych wysokości.
• są silne i zdecydowane.
• uwielbiają niekonwencjonalne zabawy.
• chcą przełamać codzienną nudę.
• lubią swobodny lot i nie boją się być w centrum zdarzeń.

Czy dream jump w Głogowie to bezpieczne przedsięwzięcie?

Jak najbardziej. Nad bezpieczeństwem kursantów czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Zresztą cała uprząż do skoku jest tak skonstruowana, by maksymalnie odciążyć całe ciało podczas lądowania. Dzięki temu jest ono mniej narażone na przeciążenia i urazy.

Poza tym kursanci są odpowiednio poinstruowani, co zrobić w razie komplikacji w powietrzu. A poza tym nie skaczą przecież całkiem sami. Taki scenariusz jest po prostu wykluczony. To naraziłoby dobre imię całej szkółki, a straty wizerunkowe są przecież praktycznie nie do odrobienia.

Chcąc sprawić bliskiej osobie prezent, można kupić na PrezentŻycia ładnie zapakowany voucher na Dream Jump Głogów.