Kategorie
Moda

Koszulki dla gruuuubasów

Któż z nas nie lubi się śmiać? Kochają tę czynność chyba wszyscy. Pewnie dlatego w ostatnich latach wyraźnie wzrosła popularność zabawnych koszulek z oryginalnymi hasłami i obrazkami. Znajdziemy wśród nich zarówno odniesienia do popularnych reklam, produktów, miejsc czy postaci, jak i napisy wyciągnięte wprost z codziennego slangu. Jednak na szczególną uwagę zasługują tu koszulki dla otyłych.

I nie chodzi tym razem o normalne koszulki w większym rozmiarze, ale o takie, które nie próbują ukrywać naszej tuszy, a wręcz przeciwnie, pokazują, że jest nam z nią całkiem dobrze. Koszulki ozdobione są wyjątkowym hasłem lub motywem, który pokazuje nasze luźne podejście do spraw związanych z wagą. Ten, kto choć raz spróbował podejść do swego wyglądu na luzie i z dużą dawką humoru wie, że jest to najlepszy sposób na uciszenie nieprzyjemnych komentarzy i pozbycie się wytykających spojrzeń.

Zabawne koszulki to oryginalny pomysł na prezent i świetny element codziennych stylizacji. Dzięki nim już nikt nie będzie miał wątpliwości, że czujesz się dobrze w swoim rozmiarze. Pokaż wszystkim, jak dobrze Ci z tym, że jest Cię tak dużo. Do wyboru jest wiele ciekawych motywów, zarówno uniwersalnych, jak i przeznaczonych specjalnie dla kobiet lub mężczyzn. Piwny brzuszek, obfite boczki, wielka pupa – dzięki zabawnym koszulkom dla otyłych pokażesz wszystkim, jak bardzo cieszysz się z tego, że je masz.